Zde je návod jak si sjednáte havarijní pojištění online

Máme vždy aktualizovanou kalkulačku, která najde to co potřebujete a hledáte. Provede srovnání havarijního pojištění nabídek na trhu. Nemusíte nikam jezdit kvůli fyzické kontrole vozidla. Pro prokázání stavu automobilu stačí, vozidla vyfotografovat v současném stavu. To můžete provést podle návodu samostatně. Nebo si můžete zvolit, že vám auto nafotí na pobočce vybrané pojišťovny.

Online vyřízení havarijní pojistky je příjemný, jednoduchý, rychlý a levný. Nemusíte mít obavy, že to nezvládnete, navádění v kalkulačce je intuitivní a stačí číst instrukce. Za prvé v kalkulačce doplníte data o vašem vozidle u kterého chcete zařídit pojistku online. Pak vyplníte data o šoférovi, z důvodu zisku bonusů a zkušeností s řízením a dalších parametrů, které potřebujeme kvůli porovnání, protože pojišťovny takové údaje zohledňují při stanovení cen v ceníku. Poté zadáte osobní údaje, abychom vás mohli kontaktovat a zaslat smlouvy a zelenou kartu.

Po vyplnění a odeslání, které vám zabere maximálně 5 minut se vám objeví přehledné srovnání všech havarijních pojištění, které jsou v souladu s vašimi potřebami a vy si vyberete tu, která se vám bude nejvíce zamlouvat. Následně buď dokončíte objednání sami nebo s pomocí našeho specialisty po telefonu.

Pak vám bude zaslána pojistná smlouva a zelená karta. Po podpisu a dodáním jednoho paré zpět je smlouva uzavřena, druhé vyhotovení si pečlivě uschovejte. Nezapomeňte včas uhradit na účet pojišťovny. V pojistné smlouvě budete mít napsány, jak často a kdy platit. Sami si frekvenci placení vyberete při objednání, zaškrtnutím příslušné varianty.

Hodnota vozidla v době sjednání pojištění

Jakou hodnotu má vaše vozidlo v době sjednání havarijního pojištění, je velmi důležitým parametrem pro stanovení ceny pojistky. Pro stanovení ceny je důležitých několik parametrů: jak je vozidlo staré, jaký je to typ a značka vozidla, jaký má motor a na jaké palivo jezdí, dalším parametrem je počet najetých kilometrů. Na základě těchto parametrů pak je expertem stanovena aktuální cena vozu, na kterou je možné vozidlo pojistit. Orientační cenu lze zjistit a na webu. Pokud budete vozidlo fotografovat musí tam být rovněž datum fotografie, což je velmi snadná záležitost. V digitálním fotoaparátu lze funkci zobrazení datumu na fotografii nastavit automaticky. Hlavně se ujistěte, že zvolené datum ve fotoaparátu je shodné s datem aktuálním. Toto hraje podstatnou roli, pokud se stane pojistná událost.

Pojišťovny vyžadují různý počet fotografií a úhlů pohledů, ale budete navedeni na příslušné pohledu po zvolení vybrané varianty pojištění.

Pro použití naší kalkulačky opiště antispamový kód:


KALKULAČKA
HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ